Kolejny spokojny poranek na drogach za nami. Poza niewielkimi spowolnieniami nie było żadnych utrudnień. Obecnie w Trójmieście także takich brak. Swobodnie jedziemy obwodnicą, równie swobodnie do niej docieramy z każdej części Trójmiasta. Bez utrudnień także na krajowej szóstce i siódemce. Drogami wojewódzkimi jeździmy równie sprawnie.
Nowa jednostka FSRU 2 na Zatoce Gdańskiej. „Gwarancja poprawy odporności gospodarki”
Na Zatoce Gdańskiej powstanie drugi pływający terminal LNG...







