Jadę (chociaż to duże nadużycie) Kartuską z Kiełpina do Gdańska Głównego. Jestem na wysokości Jasienia – wszystko stoi. Jazda polega na dojeżdżaniu na 1 biegu co 2 metry – pisze słuchacz Darek.
Wypłynęliśmy w rejs Pętlą Żuławską. Słuchaj relacji z pokładu „Seksmisji”
Nasza radiowa załoga rozpoczyna rejs Pętlą Żuławską. Zwodzone...







