Jadę (chociaż to duże nadużycie) Kartuską z Kiełpina do Gdańska Głównego. Jestem na wysokości Jasienia – wszystko stoi. Jazda polega na dojeżdżaniu na 1 biegu co 2 metry – pisze słuchacz Darek.
Pożar fabryki aerozoli w Charnowie koło Ustki opanowany
Strażacy opanowali pożar fabryki aerozoli w Charnowie w...







