Na poboczu obwodnicy Trójmiasta, na pasie w kierunku A1, tuż za Osową stoi zepsuty samochód. Jak relacjonują kierowcy, ma urwane koło. Korek na szczęście ma jedynie ok. 200 m. Dłuższy zator na obwodnicy jest na pasie w kierunku Gdyni – od okolic Kowal do Szadółek. Tam powodem jest duży ruch.
Wypłynęliśmy w rejs Pętlą Żuławską. Słuchaj relacji z pokładu „Seksmisji”
Nasza radiowa załoga rozpoczyna rejs Pętlą Żuławską. Zwodzone...







