Powiększa się korek na Obwodnicy Trójmiasta na pasie w kierunku Gdyni. Ktoś z państwa napisał: korek w stronę Gdyni jest już od Obwodnicy Południowej.
Dodam, że ciągnie się do Karczemek.
Trójmiejskie uczelnie w czołówce rankingu Perspektywy 2026
Trójmiejskie uczelnie znalazły się wysoko w rankingu uczelni...







