Wydłuża się korek na krajowej 20 z Miszewa do Żukowa. Kolejka ma już około 3-ech kilometrów i kierowcy stracą w nim kwadrans. Odpuściły pozostałe zatory do Żukowa – z Kościerzyny, Kartuz i Leźna już jedziemy płynnie. Wolno także na innych fragmentach krajowej 20. Ścisk w Miszewie przed skrzyżowaniem w kierunku Przodkowa, do tego już co najmniej kwadrans stracimy na 20 między Gdynią a Chwaszczynem, gdzie korki zaczynają się od Rdestowej w obu kierunkach.
Kartuska na wysokości Kokoszek – tam maksymalnie na trzecim biegu w obu kierunkach między Otomińską a Stacją Paliw przed wyjazdem z miasta. Nowatorów także przytkana na całej długości od ronda turbinowego do świateł z Kartuską.
W Gdyni bardzo dobra sytuacja: bez korków na Łowickiej, Chwaszczyńskiej, Wielkopolskiej i głównych drogach do Witomina.







