W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Słupsku potwierdzono kolejne przypadki COVID-19. Zakażonych jest 13 pacjentów i 6 osób z personelu Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej. Pacjenci przyjmowani są tylko w pilnych przypadkach zagrażających życiu. Wstrzymano także planowe zabiegi na tym oddziale oraz na Oddziale Kardiologii, tam zakażenie potwierdzono u jednej osoby z personelu. Wciąż nieczynny, z powodu wykrycia patogenu, jest Oddział Otolaryngologiczny oraz Hematologii i Transplantacji Szpiku słupskiej placówki.
Karol Nawrocki zorganizował w Juracie nieformalny szczyt prezydentów państw Europy Środkowo-Wschodniej
Nieformalny szczyt prezydentów regionu Europy Środkowo-Wschodniej odbywa się...







