Linia minus 12 Sypie śnieg drogi białe – pan Piotr pisze.Melduję się z trasy. Od węzła Karczemki do Lęborka przez obwodnicę i 6. Obwodnica czarna, dobrze utrzymana. Od Wejherowa sypie śnieg. Trasa 6 dalej biała i śliska. Leży błoto pośniegowe, do tego słaba widoczność. Darek
Pierwsze zatrzymania po bójce kibiców na stadionie w Nowym Stawie
Są pierwsze zatrzymania po bójce kibiców, do której...







