Na południu województwa na razie bez większych kłopotów. Zapowiadane na noc obfite opady śniegu okazały się tylko delikatnym prószeniem. Drogi krajowe i wojewódzkie są czarne i mokre. Trasy lokalne są z kolei oblodzone. Gdzieniegdzie zalega też zajeżdżony śnieg. Mocno trzeba uważać na ulicach osiedlowych. Tam pod śniegiem znajduje się lód. To bardzo zdradliwe w przypadku potrzeby nagłego hamowania. – informuje nasz reporter Dariusz Kępa
Pierwsze zatrzymania po bójce kibiców na stadionie w Nowym Stawie
Są pierwsze zatrzymania po bójce kibiców, do której...







