Barcelona zagra 20 lipca w Polsce. Nie tylko według radiowych plotkarzy – Anity Kobylińskiej i Włodzimierza Machnikowskiego mecz odbędzie się na PGE Arenie. Komunikaty zamieszczone na klubowej stronie Barcelony zdają się sugerować, że w Gdańsku nie zobaczymy Leo Messiego. Warto posłuchać, dlaczego…
Zakończyła się Konferencja na rzecz Odbudowy Ukrainy. Podpisano porozumienia na kwotę 10 mld euro
7,5 tysiąca uczestników, 200 podpisanych porozumień na kwotę...







