Dziś w Młodej polskiej muzyce występ zespołu The Sunlit Earth. Giżycki kwartet, mieszkający aktualnie w Trójmieście, będzie promował u nas swoją EP – „There’s something in the air”. W drugiej części audycji grupa opowie m.in. o pracy nad najnowszym wydawnictwem. Ponadto rozmowa z Anną Anchimiuk z Uniwersytetu Gdańskiego, która przedstawi listę kapel, które jesienią znajdą się na trzeciej części składanki „Muzyczne UGięcie”.
Bijatyka po meczu o awans. Mamy nagranie kibiców [WIDEO]
Bijatyka, do której doszło po niedzielnym meczu Gromu...







