Od poniedziałku zmiany na połączeniu Trasy Kaszubskiej z Obwodnicą Metropolitalną
W poniedziałek po południu rozpocznie się uruchamianie łącznic na węźle Chwaszczyno, które umożliwią bezpośredni wjazd na Trasę Kaszubską z Obwodnicy Metropolii Trójmiejskiej - poinformowała GDDKiA. Wcześniej w ich miejscu funkcjonował objazd. Od 18 czerwca br. kierowcy mają już do dyspozycji...

















