Spacerowa stoi od Osowej na pasie w dół w kierunku Oliwy – informują słuchacze. Wcześniej pani Wioleta informowała o tym, że w połowie lasu auto pakowane było na lawetę. Auto, które leżało w rowie.
Wypłynęliśmy w rejs Pętlą Żuławską. Słuchaj relacji z pokładu „Seksmisji”
Nasza radiowa załoga rozpoczyna rejs Pętlą Żuławską. Zwodzone...







