Trasa W-Z w stronę obwodnicy pod wiaduktem zjazdowym na Chełm, na lewym pasie kolizja dwóch aut. Robi się zator. – pan Michał napisał. Do Armii Krajowej stoimy od Rakoczego przez Nowolipie i Łostowicką. Do Łostowickiej na Armii Krajowej w korku już przed Sikorskiego.
Nowa jednostka FSRU 2 na Zatoce Gdańskiej. „Gwarancja poprawy odporności gospodarki”
Na Zatoce Gdańskiej powstanie drugi pływający terminal LNG...







