W Lęborku na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 6 tuż przy stacji Shell czyli na wylocie w stronę Słupska prawy pas zajmuje uszkodzona ciężarówka. Naprawa potrwa jeszcze trochę widzę że już ma pomoc ale dopiero co zaczynają się za rozbieranie jakiegoś elementu osi. – pan Marcin napisał.
Nowa jednostka FSRU 2 na Zatoce Gdańskiej. „Gwarancja poprawy odporności gospodarki”
Na Zatoce Gdańskiej powstanie drugi pływający terminal LNG...







