Ważne wiadomości od kolejarzy z SKMki. Na odcinku między Wrzeszczem a Oliwą doszło do awarii sieci trakcyjnej. Na tym fragmencie linii pociągi będą kursowały po jednym torze. Do 11:00 z częstotliwością co 20 minut.
Pendolino po raz pierwszy w historii dojechało do Ustki
Z około 40-minutowym opóźnieniem, przy dźwiękach orkiestry dętej...







