Dojeżdżając do centrum Gdańska z jednej strony czas tracimy w spiętrzeniu na trakcie Świętego Wojciecha, z drugiej – zderzak w zderzak jedziemy od końcówki alei Zwycięstwa, przez rondo ofiar Katynia i Błędnik, aż do Huciska. Podobnie 3-go Maja – zatkana od Dąbrowskiego do Kartuskiej.
Nawet 6 milionów osób będzie podziwiać Dar Młodzieży w Nowym Jorku
Dar Młodzieży zmierza do Nowego Jorku, gdzie będzie...







