Odblokowano już Morską w Grabówku w stronę centrum. Tam wcześniej na wysokości przystanku SKM Gdynia Stocznia doszło do awarii wodociągowej. Woda z uszkodzonej rury zalewała tunel pod jezdnią. Sytuacja została już opanowana, a jedyne pozostałe komplikacje to mocno zabłocona w tym rejonie jezdnia.
Nielegalne wyścigi w Trójmieście. Niemal 300 kontroli i 50 mandatów
Podczas wieczorno-nocnych działań na terenie Trójmiasta pomorscy policjanci...







