Już ponad dwa kilometry mierzy zator na Obwodnicy Trójmiasta w Gdańsku. Na jezdni do Łodzi, prawy pas jest zablokowany po awarii auta dostawczego. W korku trzeba stać prawie dwadzieścia minut. Do niebezpiecznych sytuacji dochodzi też na węźle Karczemki – mówi pan Szymon. Jak dodaje – samochody z łącznic wyjeżdżają pod prąd.
Nie odbędzie się jubileuszowa parada żeglarska w Gdyni. Organizatorzy podają powód
Planowana na sobotę, 27 czerwca, jubileuszowa X Żeglarska...







