Niestety Pani Dorota, napisała do nas ze złymi informacjami z Obwodnicy Trójmiasta. Według naszej słuchaczki, na wysokości Szadółek na trasie w kierunku Gdyni, na lewym pasie stoi kilka rozbitych samochodów i w tym miejscu już tworzy się korek.
Jubileuszowa SALWA po raz pierwszy na Starym Rynku. Słupsk rozpoczął sezon letni
Koncerty, warsztaty, spektakle, stoiska z rękodziełem i rodzinna...







