Pan Sylwester uspokaja – spowolnienie, które powstało na Obwodnicy Trójmiasta za Karczemkami w stronę Łodzi to nic strasznego. Przy drodze prowadzone są prace, przez co kierowcy zwalniają. Na pierwszy rzut oka może to wyglądać groźnie, ale to nic strasznego, mówi słuchacz.
Nowa jednostka FSRU 2 na Zatoce Gdańskiej. „Gwarancja poprawy odporności gospodarki”
Na Zatoce Gdańskiej powstanie drugi pływający terminal LNG...







