Pierwsze informacje drogowe w naszym specjalnym autopilocie otrzymaliśmy ze Słupska. – Ulice odśnieżone, w nocy spadło niewiele śniegu, może centymetr czy dwa. Jest ślisko, w niektórych miejscach zalega błoto pośniegowe, lodowisko zwłaszcza na rondach. Na drogach jest sporo piaskarek, ale trzeba uważać – relacjonuje Przemysław Woś.
Minister Marta Cienkowska: „To miejsce musi żyć”. Rządowe pieniądze na remont w Hevelianum
Będzie to miejsce spotkań, edukacji i kultury, łączące...







