Cała droga z Gdańska do Lęborka przez Kaszuby spokojnie i płynnie. Ale godzina wczesna, to na drogach pusto. Okolice Leźna, Szemud, Linia bardzo gęsta mgła. Do tego -3°. Widoki ładne, ale ostrożnie. pan Darek pisze.
Nielegalne wyścigi w Trójmieście. Niemal 300 kontroli i 50 mandatów
Podczas wieczorno-nocnych działań na terenie Trójmiasta pomorscy policjanci...







