Przekazujemy apel naszego słuchacza pana Sławka, aby przed okresem jesienno-zimowy kiedy z rana jest co raz ciemniej kierowcy zadbali o prawidłowe ustawienie świateł . W mieście nie jest to tak niebezpieczne jak po za terenem zabudowanym gdzie nie ma poboczy i są piesi na drodze – ostrzega nasz słuchacz.
Nowa jednostka FSRU 2 na Zatoce Gdańskiej. „Gwarancja poprawy odporności gospodarki”
Na Zatoce Gdańskiej powstanie drugi pływający terminal LNG...







