Mamy utrudnienie na S7 przy węźle Gdańsk Lipce w kierunku Gdyni. Ktoś pozostawił samochód na pasie łącznicy, ruch odbywa się pozostałymi pasami. Za półtorej godziny pojazd powinien być już usunięty.
Piłkarze Polonii Chodzież pobici po meczu
Czterech piłkarzy Polonii Chodzież zostało pobitych po niedzielnym...







