Policjanci dbają o bezpieczeństwo także nad wodą. „Trzeba szczególnie uważać na dzieci”
Na Wyspie Sobieszewskiej jest bezpiecznie? Na to pytanie odpowiadają policjanci Sylwester Zabłocki i Tomasz Kotarski.- W okresie letnim kontrolujemy plaże, kąpieliska morskie. Mamy co robić. Oprócz tego, że ludzie się kąpią, na morzu są przecież jednostki pływające. Dbamy, by bezpieczny...







