Na wakacje do Sobieszewa aż z Częstochowy. „Piękne plaże i blisko Gdańska”
Spotkaliśmy rodzinę, która przyjechała do Sobieszewa aż z Częstochowy. Pani Karolina i pan Artur i ich dwóch synów są tu na wakacjach od poniedziałku. - Bardzo miło spędzamy czas, chodzimy na długie spacery, siedzimy na plaży. Jest blisko do Gdańska,...










