„Mówienie o pisaniu historii po wczorajszym meczu to lekka przesada”
Jeden z tabloidów napisał po wczorajszym meczu z Ukrainą, że Polacy piszą od nowa historię.- Przyznam się, może dlatego, że nie jestem wytrawnym kibicem, że często mam wrażenie, że oglądam mecz inny niż zawodowi komentatorzy. Po meczu jest taka optymistyczna...







