Co dalej z nieestetycznym ogrodzeniem Złotej Bramy? Miało zniknąć z początkiem lipca, ale…
Gdańscy radni Koalicji Obywatelskiej chcą, aby ze Złotej Bramy zniknęło prowizoryczne ogrodzenie. W tej sprawie klub złożył interpelację do prezydent Gdańska Aleksandry Dulkiewicz. Stowarzyszenie Architektów Polskich, które jest właścicielem zabytku, zapewniało, że ogrodzenie zniknie z początkiem lipca. - Rozgoryczenie było...

















