Trójmiasto

Stowarzyszenie „Godność” uczciło w Gdańsku 232. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Członkowie Stowarzyszenia „Godność” uczcili w Gdańsku rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Złożyli kwiaty przed pomnikami św. Jana Pawła II i Ronalda Reagana, marszałka Józefa Piłsudskiego oraz Anny Walentynowicz. Przed pomnikiem św. Jana Pawła II i prezydenta Ronalda Reagana modlitwę poprowadził ks. proboszcz Ludwik Kowalski. – Pamiętamy o ważnych rocznicach, kiedy Polska rodziła...

Page 1000 of 1000 1 999 1 000

REKLAMA

NAJNOWSZE

AUDYCJE