„Dzika” pod Basztą Czarownic w Słupsku. Monodram Magdaleny Płanety już w środę
Gościem Studia Słupsk była Magdalena Płaneta, aktorka, reżyserka, pedagog. Na naszej antenie mówiła między innymi o Białym Bocianie - nagrodzie, którą odebrała za działalność na rzecz regionu przyznaną przez Pawła Lisowskiego starostę słupskiego. Również o spektaklu "Dzika", który już jutro...

















