– Chcę bronić Sejm przed wszystkimi, którzy mówią: ja mam większość, to ja mam władzę. A nie liczą się z ludźmi – mówi Piotr Bauć. Skomentował też najnowsze sondaże badania popularności. Jego zdaniem słabnące poparcie dla PO jest naturalne. – Najpierw odeszła od rozsądku, a teraz w niebyt.
Nowa jednostka FSRU 2 na Zatoce Gdańskiej. „Gwarancja poprawy odporności gospodarki”
Na Zatoce Gdańskiej powstanie drugi pływający terminal LNG...







