Ech, te kobiety… Biust pięknej syrenki, która jest symbolem Ustki, podobno przynosi szczęście. A tego w życiu nigdy za wiele! Postanowiliśmy więc wziąć go trochę ze sobą 😉 Przy okazji wybraliśmy się na spacer.
W wakacje więcej patroli Straży Miejskiej w Słupsku
W najbliższych tygodniach w miejscach rekreacji i wypoczynku...







