Znamy już oficjalne wyniki wyborów na burmistrza Lęborka. Został nim ponownie Witold Namyślak, który zdobył 7270 głosów (62,89 proc.) pokonując Małgorzatę Pobłocką, która zdobyła 4289 głosów (37,11 proc.).
Historyk z UG otrzymał stypendium na badania w Rzymie. Będą dotyczyć dziejów Afryki Rzymskiej
Rozstrzygnięto konkurs na stypendia Fundacji Lanckorońskich i Fundacji...







