Ponad 300 mieszkańców wzięło udział w miejskich obchodach stulecia odzyskania niepodległości. Tłum przeszedł ze Śródmieścia pod pomnik Powrotu Starogardu do Macierzy, gdzie odbył się uroczysty apel.
Po apelu rozpoczęło się wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych, które potrwa do 18:00. Jednak to nie koniec fety w Starogardzie Gdańskim. W poniedziałek w miejskiej hali odbędzie się darmowy koncert Orkiestry Polskiego Radia „Kochamy polskie piosenki”. Początek o 16:00.



Fot. Radio Gdańsk/Tomasz Gdaniec








