Parada Niepodległości przejdzie także ulicami Gdyni. Rozpocznie się w południe. Wczoraj gdynianie uczestniczyli w pikniku wojskowym „Służymy Niepodległej”. Można było dokładnie obejrzeć okręt podwodny, czołg, wozy bojowe i „przymierzyć się” do karabinów snajperskich.
Fot. gdynia.pl
Parada zabytkowych samochodów, biało-czerwony przejazd rowerowy i wspólne tańczenie poloneza. Tak w Sopocie będzie obchodzona setna rocznica odzyskania niepodległości – zapowiada Anetta Konopacka z sopockiego magistratu.







