Polski Związek Piłki Nożnej sprawdza licencję nowego trenera Lechii Ricardo Moniza. – Licencja Ricardo Moniza jest aktualnie weryfikowana – potwierdził rzecznik prasowy PZPN Jakub Kwiatkowski.
Jeśli okaże się, że Holender prowadząc w sobotę białozielonych do zwycięstwa nad Piastem nie miał uprawnień szkoleniowych gdański klub będzie musiał zapłacić 15 tysięcy złotych grzywny. Moniz całą sytuację skomentował na konferencji prasowej po meczu z Piastem krótko. – Szczerze powiem, że nie wiem o co dokładnie chodzi. Ale jeśli coś byłoby nie tak to nie poprowadziłbym dzisiaj Lechii.
Załamanie pogody na Pomorzu. 130 interwencji strażaków po burzach
Intensywne burze i związane z nimi podtopienia najbardziej...







