Siatkarki Atomu Trefl toczą bój o awans do finału MP. W ERGO Arenie obrończynie tytułu z Impelem wygrały i przegrały. Teraz w najgorszym wypadku te wyniki muszą powtórzyć we wrocławskiej Orbicie.
Wypłynęliśmy w rejs Pętlą Żuławską. Słuchaj relacji z pokładu „Seksmisji”
Nasza radiowa załoga rozpoczyna rejs Pętlą Żuławską. Zwodzone...







