„Naprawcie to”, grzmiała okładka hiszpańskiego dziennika Marca dzień po pogromie, jakiego doznali podopieczni Vicente Del Bosque w spotkaniu przeciw Holendrom. Hiszpanie nie dowierzają, Oranje się cieszą, a Internet przedstawia nam to wszystko z delikatnym przymrużeniem oka.
Weekendowe dyskusje dotyczące wokółboiskowych wydarzeń na tegorocznym mundialu kontynuują Anita Kobylińska i Włodzimierz Machnikowski.
Nie odbędzie się jubileuszowa parada żeglarska w Gdyni. Organizatorzy podają powód
Planowana na sobotę, 27 czerwca, jubileuszowa X Żeglarska...







