ERGO Arena bardzo szczęśliwa dla siatkarzy Lotosu Trefl. W poniedziałek na przychylność ścian i doping kibiców liczą siatkarki PGE Atomu Trefl, które o 18.00 zmierzą się z mistrzem Polski – Chemikiem Police. Maja Tokarska w rozmowie z W. Machnikowskim dzieli się wspomnieniami i nadziejami także na poniedziałkowy mecz
Nowa jednostka FSRU 2 na Zatoce Gdańskiej. „Gwarancja poprawy odporności gospodarki”
Na Zatoce Gdańskiej powstanie drugi pływający terminal LNG...







