Polpharma Starogard Gdański gorsza od PGE Turów Zgorzelec

W meczu szóstej kolejki Tauron Basket Ligi Polpharma Starogard Gdański przegrała na wyjeździe z PGE Turów Zgorzelec 67:88. Najlepszym w szeregach Starogardzkiej drużyny okazał się Evan Ravanel, który zdobył 18 punktów i osiem zbiórek. Od początku spotkania, to gospodarze mieli wyraźną przewagę. W pewnym momencie prowadzili już z drużyną ze Starogardu 15:5. W pierwszej kwarcie, w ekipie gości dobrze spisywał się Tony Meier, który zdobył osiem punktów, lecz to nie wystarczyło na rozpędzonych koszykarzy Turowa Zgorzelec.

W drugiej części spotkania przewaga gospodarzy wzrosła nawet do 20 punktów. Koszykarze Polpharmy za odrabianie strat wzięli się dopiero w trzeciej kwarcie, lecz nie zdołali doścignąć drużyny ze Zgorzelca.