„Atomówki” rozbiły Budowlanych Łódź

Siatkarki PGE Atomu Trefl nie pozostawiły złudzeń przyjezdnym z Łodzi. Sopocianki rozbiły Budowlanych 3:0 w setach do 18, 21 i 24 Podopieczne Lorenzo Micellego świetnie rozpoczęły poniedziałkowe spotkanie. Na pierwszej przerwie technicznej prowadziły już trzema punktami i systematycznie powiększały swoją przewagę. Sopocianki meczem z Budowlanymi po raz kolejny udowodniły, że są w doskonałej dyspozycji. Pierwszą partię wygrały gładko do 18.

W drugim secie większy opór postawiły przyjezdne, lecz sił starczyło im do drugiej przerwy technicznej. Po niej serie punktów zdobyły „Atomówki” i wygrały pewnie do 21.

Trzecia partia, to ta najbardziej zacięta, a walka toczyła się praktycznie do samego końca seta. Pod koniec więcej zimnej krwi zachowały sopocianki, które wygrały po raz kolejny umacniając się na pozycji wiceliderek.

Najlepszą zawodniczką spotkania wybrana została Klaudia Kaczorowska.