Arka rzutem na taśmę zremisowała w Bełchatowie

Piłkarze Arki Gdynia w ostatnich sekundach wywalczyli punkt w Bełchatowie. Żółto-niebiescy zremisowali z GKS-em 1:1.
Po udanym spotkaniu z Miedzią Legnica na własnym stadionie gdynianie zapowiadali, że w Bełchatowie mają zamiar pójść za ciosem i wygrać drugi mecz z rzędu. Okazało się jednak, że już od 11 minuty przegrywali 0:1. Z błędu kapitana Arki Krzysztofa Sobieraja skorzystał Cezary Demianiuk, który pokonał Konrada Jałochę. Kolejne fragmenty spotkania w wykonaniu Arkowców nie zwiastowały zmiany wyniku. W czwartej minucie doliczonego czasu gry sędzia odgwizdał rzut wolny dla gości. Do piłki, która znajdowała się w dogodnej odległości od bramki GKS-u podszedł Michał Nalepa, który skutecznym strzałem uratował dla żółto-niebieskich cenny punkt.