Wybrzeże nie wykorzystało szansy i oddało zwycięstwo rywalom

Szczypiorniści Wybrzeża Gdańsk przegrali z MMTS-em Kwidzyn 20:23. Gdańszczanie prowadzili po pierwszej połowie, ale w drugiej pozwolili rywalom zdobyć pięć bramek więcej i punkty jadą do Kwidzyna.

Mecz od początku miał wyrównany przebieg. Drużyny grały bramka za bramkę i nawet gdy goście wypracowali sobie przewagę trzech goli, gospodarze szybko ją zniwelowali i doprowadzili do remisu. W ostatnich minutach MMTS popełnił błąd w ataku, a w następnej akcji dobrze interweniował Chmieliński i Wybrzeże schodząc na przerwę prowadziło 12:10.

SŁABA DRUGA POŁOWA

Gdańszczanie źle rozpoczęli drugą połowę i oddali prowadzenie rywalom. Dobrze dysponowani goście powiększyli przewagę do trzech bramek i nie oddali już zwycięstwa. Gospodarze byli blisko dogonienia wyniku, ale gdy dystans wynosił już tylko jedną bramkę, pozwolili przeciwnikom zdobyć dwa gole z rzędu i nie byli już w stanie odrobić strat.

Wybrzeże Gdańsk – MMTS Kwidzyn 20:23 (12:10)