Energa Czarni Słupsk pokonali King Wilki Szczecin

Koszykarze Energa Czarnych Słupsk pokonali King Wilki Szczecin 84-77. Po czterech kwartach był remis, do rozstrzygnięcia potrzebna była dogrywka, którą wygrali słupszczanie. Kapitan Czarnych Łukasz Seweryn podkreślał, że w końcówce kilku zawodników zdobywało ważne punkty. – To był dla nas bardzo ważny mecz, może jesteśmy już w play off. Mam nadzieję, że zrobiliśmy ważny krok.

17. ZWYCIĘSTWO ENERGA CZARNYCH SŁUPSK

Paweł Kikowski z King Wilki Szczecin zdobył 29 punktów. – Zabrakło nam jednej, dwóch może trzech akcji. Fajny mecz jak to w Gryfii, szkoda, że przegraliśmy.

Gospodarze zaczęli bardzo dobrze, wygrali pierwszą kwartę 20-8, ale w drugiej i trzeciej kwarcie zespół ze Szczecina zaczął odrabiać straty i doprowadził do remisu w czwartej kwarcie.

– Nie myślę o play offach. To był najważniejszy mecz, następny też będzie najważniejszy i kolejne też – mówił po meczu trener Energa Czarnych Słupsk Roberts Stelmahers.

To było siedemnaste zwycięstwo w tym sezonie Energa Czarnych Słupsk.