Czarni z czwartą porażką w sezonie. Słupscy koszykarze pozwolili się zdominować w zbiórkach

Koszykarze Grupa Sierleccy Czarni Słupsk z czwartą porażką w sezonie. Lider pierwszej ligi uległ zespołowi Sokoła Łańcut 77-86.

Słupszczanie pozwolili się zdominować w zbiórkach. Przez ten element gry słupszczanie przegrali aż 21-44. Zespół gospodarzy wygrał pierwszą kwartę 25-18, co ustawiło mecz. Drugą kwartę słupszczanie wygrali jednym punktem, ale to było za mało, by się odbudować w tym spotkaniu. Na przerwę Czarni schodzili, przegrywając 38-44.

Słupszczanie mieli szansę na przełamanie meczu, gdy w 24. minucie przegrywali tylko 54-53, ale to zespół z Łańcuta okazał się skuteczniejszy, trafiając koleje rzuty. Czarni „stanęli”, a Sokół zdobył 10 punktów z rzędu, nie oddając zwycięstwa do końca.

To czwarta porażka Grupy Sierleccy Czarni Słupsk w tym sezonie. Ostatni raz słupszczanie przegrali 9 stycznia.