Sport

Sport

Inauguracja godna derbów! Czarni lepsi od Arki po emocjonującej końcówce

Dokładnie 121 dni czekali kibice w Hali Gryfia, by ponownie poczuć zapach ligowej rywalizacji. 21 maja przegrali mecz o brązowy medal, a teraz z odmienionym w połowie składem rozpoczęli sezon derbowym meczem z równie odmienioną Arką. Po pełnym emocji i zaciętości spotkaniu zwyciężyli gospodarze ze Słupska 66:64.

Pomorze Biega i Pomaga

Zebraliśmy prawie 25 tysięcy złotych dla Piotra. Teraz na naszą pomoc czeka 14-letni Anton

Zakończyliśmy 35. zbiórkę w ramach akcji Pomorze Biega i Pomaga, zorganizowaną dla Piotra z Gościszewa. Zebraliśmy 24 670 zł, co zwiększyło sumę zebraną przez nas dla potrzebujących do 477 625 zł. Oznacza to, że zbliżamy się do magicznej kwoty pół miliona złotych. Ruszamy z kolejną zbiórką dla 14-letniego Antona z Gdyni, chorującego na rdzeniowy zanik mięśni.

Gość Dnia Radia Gdańsk

Marcin Kaczmarek zaczyna porządki w Lechii. Testy, rozmowy i dymisja trenerów od motoryki

Marcin Kaczmarek wyszedł na spacer z psem. Miał to być relaks, więc nie zabrał telefonu. Po powrocie do domu znalazł kartkę od małżonki z informacją, że telefonował prezes Paweł Żelem. Oddzwonił, bo gdy chodzi o Lechię, to temat zawsze ważny. Przyjął zaproszenie na spotkanie. Poproszony o własną ocenę przyczyn kryzysu w zespole biało-zielonych, przedstawił diagnozę, która przekonała prezesa. Ustalenie warunków pracy trwało już tylko kilka minut. Po 16 latach Marcin