Prawie cztery miliony złotych na ochronę gdańskich zabytków
Gdańsk przeznaczy niemal cztery miliony złotych na ochronę zabytków. Pieniądze otrzymają obiekty sakralne, wspólnoty mieszkaniowe oraz ważne budowle. Mowa między innymi o Złotej Bramie i bazylice świętego Mikołaja w Śródmieściu. Miejski konserwator zabytków Janusz Tarnacki poinformował podczas czwartkowej sesji rady...

















