Ze wspomnień z dzieciństwa stworzą grę o przedwojennej Gdyni
Gra miejska ma być efektem spotkań i warsztatów, w czasie których starsi gdynianie będą wspominali swoje dzieciństwo z okresu międzywojennego. - Chcemy poznać historię przedwojennej Gdyni i na jej podstawie stworzyć scenariusz, zdradzają organizatorzy. Spotkania "Szanowni Państwo i miasto" potrwają...









