Lechia Gdańsk

Co dalej z sezonem Ekstraklasy? „Zakończenie rozgrywek przy aktualnej sytuacji to największe zwycięstwo Arki” [FELIETON]

Co dalej z ekstraklasą? Wydaje się, że nie ma już możliwości dokończenia sezonu - komentuje dziennikarz Radia Gdańsk Włodzimierz Machnikowski. W takiej sytuacji najbardziej pokrzywdzone byłyby zespoły, które walczyły o mistrzostwo. Największe zwycięstwo w sezonie odniosłaby Arka. Dlaczego? Posłuchajcie felietonu!

Page 88 of 220 1 87 88 89 220

REKLAMA

NAJNOWSZE

AUDYCJE